بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور


راهنمای ثبت ‌نام

مشارکت‌کننده گرامی، ضمن تشکر از حسن اعتماد جنابعالی و به امید برگزاری همایشی موثر و پر بار، به اطلاع می رساند ، برای ثبت نام در بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور، به طریق زیر اقدام نمائید:

1- فرم آنلاین را در سایت تکمیل فرمایید(این فرم در منوی ثبت‌نام همایش قرار دارد). لازم به ذکر است که در صورت تمایل به ثبت‌نام بیش از یک نفر، با استفاده از گزینه «افزودن به لیست» می‌توانید افراد جدید را اضافه کند.

2- پس از وارد کردن مشخصات شرکت کنندگان، با کلیک بر گزینه «ثبت‌نام موقت در همایش»، شماره پیگیری موقتی را که سایت به شما اعلام کرده است، یادداشت فرمایید. سپس گزینه «صورتحساب همایش» را (درمنوی ثبت‌نام همایش در بالای صفحه) انتخاب کنید و با وارد کردن شماره پیگیری موقت، صورتحساب همایش را دریافت نمایید.

3- پس از پرداخت مبلغ صورتحساب، به گزینه «تکمیل ثبت‌نام» (درمنوی ثبت‌نام همایش در بالای صفحه) بروید و با وارد کردن شماره پیگیری موقت، تصویر فیش واریزی را آپلود کنید. نام فایل آپلود شده منحصرا باید انگلیسی باشد. توجه بفرمایید که در صورت انجام ندادن این مرحله، ثبت‌نام شما قطعی نخواهد شد..

4- پس از ثبت‌نام در همایش، دعوت‌نامه ها از تاريخ 10/11/98 لغايت 26/11/98 آماده تحويل خواهند بود. اطلاع‌رسانی‌ تاریخ دقیق توزیع دعوت‌نامه‌ها از طریق پیامک به شماره‌ای که در زمان ثبت‌نام ثبت شده است، ارسال می‌گردد.

5- کارت ورود به جلسه يا آي‌دي كارت در روز همايش توزیع می‌شود.