بیست و پنجمین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور


راهنمای ثبت ‌نام

مشارکت‌کننده گرامی، ضمن تشکر از حسن اعتماد جنابعالی و به امید برگزاری همایشی موثر و پر بار، به اطلاع می رساند ، برای ثبت نام در بیست و ششمین همایش هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور، به طریق زیر اقدام نمائید:

1- فرم آنلاین را در سایت تکمیل فرمایید(این فرم در منوی ثبت‌نام همایش قرار دارد). لازم به ذکر است که در صورت تمایل به ثبت‌نام بیش از یک نفر، با استفاده از گزینه «افزودن به لیست» می‌توانید افراد جدید را اضافه کند.

2- پس از وارد کردن مشخصات شرکت کنندگان، با کلیک بر گزینه «ثبت‌نام موقت در همایش»، شماره پیگیری موقتی را که سایت به شما اعلام کرده است، یادداشت فرمایید. سپس گزینه «صورتحساب همایش» را (درمنوی ثبت‌نام همایش در بالای صفحه) انتخاب کنید و با وارد کردن شماره پیگیری موقت، صورتحساب همایش را دریافت نمایید.

3- پس از پرداخت مبلغ صورتحساب، به گزینه «تکمیل ثبت‌نام» (درمنوی ثبت‌نام همایش در بالای صفحه) بروید و با وارد کردن شماره پیگیری موقت، تصویر فیش واریزی را آپلود کنید. توجه بفرمایید که در صورت انجام ندادن این مرحله، ثبت‌نام شما قطعی نخواهد شد.

4- اصل فیش واریزی باید در اولین فرصت به دبیرخانه و خانم رحیمی تحویل داده شود.

5 -توجه فرمایید که برای کلیه ثبت‌نام کنندگان، کارت دعوت و نیز کارت ورود به سالن همایش صادر خواهد شد. نمایندگان ثبت‌نام‌کنندگان می‌توانندبه صورت انفرادی یا گروهی (شرکت‌ها یا سازمان‌ها) از تاریخ 16 بهمن، با مراجعه به دبیرخانه همایش دعوت‌نامه‌ها را دریافت نمایند. با این حال آن دسته از شرکت‌کنندگان که موفق به مراجعه و دریافت کارت‌دعوت نشده اند، می‌توانند در روز برگزاری (28 بهمن) راساً به محل همایش مراجعه کنند و با ارایه کارت شناسایی معتبر نسبت به اخذ کارت ورود به سالن همایش اقدام فرمایند .